Κοπή πίτας για το Executive MBA του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Κοπή πίτας για το Executive MBA του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Η ανταπόκριση και φέτος ήταν μοναδική καθώς περισσότεροι από 350 φοιτητές, απόφοιτοι, Καθηγητές και φίλοι του Executive MBA του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών δήλωσαν συμμετοχή στη διαδικτυακή εκδήλωση, για να ανταλλάξουν όλοι μαζί ευχές για το 2022. Προσκεκλημένος ομιλητής ήταν ο κος Νίκος ΧρηστάκηςΔιευθύνων Σύμβουλος της HP, με μια εξαιρετικά ενδιαφέρουσα ομιλία με θέμα «Οι τεχνολογικές τάσεις και το πώς αλλάζουν τον κόσμο μας»

Ευχαριστούμε το ΔΣ του συλλόγου των απόφοιτών μας για τη συνεχή υποστήριξη του προγράμματος και την εταιρεία Forthright για την άρτια τεχνική υποστήριξη.

Ιδιαίτερες ευχαριστίες αξίζουν στους τους αποφοίτους και φίλους του προγράμματος που προσέφεραν πολλά και μοναδικά δώρα, με σημαντική χρηματική αξία τα οποία κέρδισαν οι φοιτητές και απόφοιτοι του προγράμματος. Οι πιο τυχεροί όμως ήταν οι τέσσερις συμμετέχοντες οι οποίοι κέρδισαν τις τελευταίες διαθέσιμες (συλλεκτικές πλέον) κούπες από τον εορτασμό των 20 ετών του προγράμματος.

Ελπίζουμε του χρόνου να βρεθούμε όλοι μαζί από κοντά !