Το Executive MBA του ΟΠΑ επισκέφθηκε το Ναύπλιο με τον Δ.Σ της Edenred κο Κολοβό

Οι δευτεροετείς φοιτητές του Executive MBA του ΟΠΑ ταξίδεψαν στο Ναύπλιο σε μια εκπαιδευτική εκδρομή με προσκεκλημένο ομιλητή τον Διευθύνοντα Σύμβουλο της Edenred κο Κολοβό. Ήταν μια ουσιαστική και εποικοδομητική εμπειρία για όλους καθώς συζητήθηκαν θέματα που αφορούν όχι μόνο τη στρατηγική, αλλά και τον σχεδιασμό και την υλοποίηση ενός business plan.

Ο κος Κολοβός με την ειλικρίνειά του καθώς και την άμεση και τεκμηριωμένη απάντηση στα πολλά ερωτήματα που έθεσαν οι φοιτητές του Executive MBA, κέρδισε το ακροατήριο.

Η επίσκεψη έκλεισε με συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων γύρω από την μαθησιακή εμπειρία που προσέφερε το Executive MBA στους φοιτητές του.