Η Lamda Development υποδέχθηκε τους φοιτητές του Executive MBA του William and Mary University των ΗΠΑ μαζί με φοιτητές του Executive MBA του ΟΠΑ

Οι φοιτητές των δύο ιδρυμάτων είχαν την ευκαιρία να επισκεφθούν την επένδυση της Lamda Development στο Ελληνικό. Μετά από μια ψηφιακή ξενάγηση στην μελλοντική εικόνα της εμβληματικής αυτής επένδυσης, τους φοιτητές υποδέχθηκαν  ο κύριος Μάνθος Παπαματθαίου, Senior Business Development Manager at Lamda και η κυρία Alicia Bourla Development Manager at LAMDA Development. Τα δύο στελέχη απάντησαν σε ερωτήσεις των φοιτητών αναφορικά με το μέλλον της επένδυσης αλλά και τη δυνητική της συμβολή στην ελληνική οικονομία.

To Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών ευχαριστεί θερμά την Lamda Development, την κυρία Μαρία Χριστίνα Γρίβα  και τα στελέχη Lamda, για τη θερμή υποδοχή και τον χρόνο που διέθεσαν στους φοιτητές των δύο ιδρυμάτων.